O NAS

Firma Proenergy narodziła się z pasji do ekologii i oszczędzania. Jesteśmy z Państwem od 2009 roku i konsekwentnie realizujemy idee wdrażania nowoczesnych technologii z korzyścią dla klientów oraz środowiska naturalnego.

Podczas swojej wieloletniej działalności, podążając za dynamicznie zmieniającym się rynkiem odnawialnych źródeł energii, systematycznie wprowadzamy nowe produkty i rozwiązania do swojej oferty. Początkowo specjalizowaliśmy się w montażu kondensacyjnych kotłów gazowych oraz kolektorów słonecznych, w kolejnych latach rozszerzając naszą ofertę o pompy ciepła, fotowoltaikę i rekuperatory. Jesteśmy zespołem profesjonalistów i inżynierów branży OZE z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którego pracy setki klientów mogą cieszyć się tanią i ekologiczną energią.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Dlatego też mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie instalacji według Państwa oczekiwań. Nasz zespół zajmuje się odpowiednim przygotowaniem projektu oraz wszelkich formalności w celu pozyskania wsparcia w formie dotacji czy niskooprocentowanych kredytów na realizację Państwa inwestycji. Oferujemy bezpłatną wycenę, pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia oraz wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności. Służymy radą i szczegółową znajomością wymogów, które trzeba spełnić, aby uzyskać dofinansowania.

Wszystkie oferowane przez nas produkty trafiają do nas z polskiej dystrybucji, bezpośrednio od producentów i objęte są pełną gwarancją. Udzielamy również rękojmi na świadczone przez nas usługi. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz profesjonalny sprzęt. Prace wykonujemy sprawnie i kompleksowo, dotrzymując terminów zawartych w umowie. Wszystko po to, aby mogli się Państwo cieszyć najwyższą jakością usług i produktów.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile posiadacie doświadczenia w wykonywaniu instalacji?

Firma Proenergy pojawiła się na rynku w 2009 roku i od tamtego momentu świadczymy usługi związane z branżą instalacyjną. Z roku na rok oferta naszej firmy poszerzała się, oferując klientom coraz nowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Czy pobieramy zaliczki przed rozpoczęciem prac instalacyjnych?

Po podpisaniu umowy z klientem pobieramy zaliczkę w wysokości ok. 40% w celu zamówienia towaru oraz udzielenia gwarancji niezmienności ceny. W ostatnich latach ze względu na zawirowania na rynkach dostępność urządzeń była mocno ograniczona. Widząc jak  dynamicznie zmieniają się ceny, materiał dla klientów zamawiamy z wyprzedzeniem. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu konkurencyjne ofertę oraz najszybsze możliwe terminy realizacji. Wpłata zaliczki jak i jej wysokość uzależniona jest od rodzaju inwestycji, dotacji z których skorzysta klient oraz okresu, w którym będzie wykonywana instalacja. Wszelkie szczegóły związane z wpłatą zaliczki klient otrzyma od nas przed podpisaniem umowy.

Co w sytuacji, gdy będę miał awarię instalacji?

Każda instalacja może się czasem zepsuć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisie, a także współpracy z renomowanymi producentami, mamy bezpośredni dostęp do części zamiennych oraz świetnie przeszkolonych techników. W razie awarii skontaktuj się z nami telefonicznie – pracownik z naszej infolinii umówi wizytę serwisanta najszybciej jak to możliwe, ponieważ awarie traktujemy priorytetowo! Nasz serwis wykonuje naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

CO NAS WYRÓŻNIA

KOMPLEKSOWE
USŁUGI

Działamy kompleksowo, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez projekt, pomoc w uzyskaniu dotacji, kończąc na profesjonalnym montażu oraz późniejszej obsłudze serwisowej instalacji.

KOMPLEKSOWE
USŁUGI

Autoryzowany serwis montowanych urządzeń to coś, co firma Proenergy oferuje swoim klientom od początku swojej działalności. Zadbamy o twoją instalację w całym okresie jej eksploatacji.

WYSOKIE KWALIFIKACJE
I WIELOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

Od kilkunastu lat nieustannie poszerzamy naszą wiedzę w zakresie nowoczesnych oraz ekologicznych rozwiązań przez regularne uczestnictwo w szkoleniach i targach branżowych.

FACHOWE
DORADZTWO
I POMOC

10 letnie doświadczenie i nieustanne podnoszenie kwalifikacji pozwala zaproponować naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

BOGATE DOŚWIADCZENIE
W POZYSKIWANIU
DODATACJI

Pozyskiwanie dotacji realizujemy od początku istnienia naszej firmy, dlatego wiemy jak skutecznie pozyskać je dla naszych klientów.

NASZE REALIZACJE

FOTOWOLTAIKA

Zastanawiasz się nad panelami fotowoltaicznymi? Zobacz galerię naszych ostatnich realizacji.

Więcej

FOTOWOLTAIKA

Pompa ciepła jest urządzeniem energooszczędnym a przy tym również ekologicznym. Zobacz ostatnie realizacje.

Więcej

KOTŁY GAZOWE

Chcesz wymienić stary piec na nowoczesny kocioł gazowy obacz galerię naszych ostatnich realizacji.

Więcej

REKUPERACJA

Zobacz jak wygląda montaż systemów rekuperacyjnych. Obejrzyj najnowsze realizacje.

Więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

{{ showError(errors.items, 'firstName', '') }}
{{ showError(errors.items, 'email', '') }}
{{ showError(errors.items, 'phone', '') }}
{{ showError(errors.items, 'agreement', '') }}

PARTNERZY