O firmie

Firma ProEnergy narodziła się z pasji do ekologii i oszczędzania. Jesteśmy z Państwem od 2009 roku i razem z Wami budujemy nasz wspólny lepszy świat, w którym wszystkim żyje się zdrowiej, wygodniej, mamy więcej czasu i pieniędzy.

Podczas swojej działalności firma podążając za dynamicznie zmieniającym się rynkiem Odnawialnych Źródeł Energii, systematycznie wprowadza nowe produkty i rozwiązania do swojej oferty. Współpracujemy z Politechniką Krakowską oraz Akademią Górniczo-Hutniczą w zakresie badań nad elementami proponowanych przez nas systemów, tak aby dać naszym Klientom najlepszą jakość.
Filozofia, którą się kierujemy, to dopasowanie się do potrzeb Klienta i zapewnienie mu kompleksowej obsługi, dlatego też wszystkie sprawy związane z naszą działalnością jesteście Państwo w stanie załatwić z nami bez wychodzenia z domu. Nasi doświadczeni Doradcy z przyjemnością zajmą się doborem i dopasowaniem odpowiednich rozwiązań do Państwa potrzeb a wykwalifikowane ekipy instalacją oraz serwisem.

W ciągu ostatnich 5-ciu lat zaufało nam blisko 1000 Klientów! Wykonaliśmy około 800 instalacji kolektorów słonecznych, które pozwoliły zaoszczędzić naszym Klientom już 1 500 000 zł, zmodernizowaliśmy 153 kotłownie zastępując stare piece węglowe nowoczesnymi i oszczędnymi piecami gazowymi oraz wykonaliśmy 17 instalacji fotowoltaicznych. W tym czasie pozyskaliśmy dla naszych Klientów ponad 7 000 000 zł dotacji na wykonanie wymarzonych instalacji.

MYŚL ZIELONO, WEŹ DOTACJĘ, ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ !!!

Do góry strony